KONST / Litografier / Grafiskt blad 13988014
nr 1398 8014
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 36/50, oramat löst blad, 60x45 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16